Hakkımızda

APAN- DİLEK AVUKATLIK BÜROSU ;

Av. Harun Apan ve Av. Bahadır Dilek tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren gerçek ve tüzel kişilerin her türlü hukuksal sorunlarına hukuki çözüm yolları bulmakta , ihtiyaç duyulan her konuda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır.
Hukuk Büromuzun nihai hedefi , müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hukuksal alanlarda hukuki çözümler üretmek , onların istekleri doğrultusunda hukuk kuralları ve meslek kuralları çerçevesinde hizmetler sunmak , müvekkillerimizle mesleğin gerektirdiği güvene dayalı vekalet ilişkisi içerisinde görev ifa etmek olacaktır.

 

PRENSİPLERİMİZ

Mesleki çalışmalarımızda, yaşantımızda ve müvekkillerimiz ile kurulan iş ilişkilerimizde ; Avrupa Avukatlık Mesleğine İlişkin Temel İlkeler Tüzüğü ( Charter of CorePrinciples of TheEuropean Legal Profession ) Avrupa Birliği Avukatlık Davranış Kuralları (Code of ConductforLawyers in theEuropeanUnion ), Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları, TBB Reklam Yasağı Yönetmeliği, Avukatlık Meslek, Ahlak, Etik kurallarına uygun olarak ve Avukatlık mesleğinin ruhuna ve onuruna uygun davranmak ana prensibimizdir.

Müvekkillerimizle kuracağımız iş ilişkisinde; özel hayatlarına ve hukuki problemlerine ilişkin bizlerle paylaştıkları tüm bilgileri gizlilik ve özenle saklamayı, hukuki problemlerinin her aşamasında onları bilgilendirmeyi, sürekli gelişen ve değişen hukuk dünyasının uzağında kalmayarak değiştiren ve geliştiren olmayı , şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde çalışmayı prensip ediniyoruz.

 

HUKUKİ UYARILAR

Görüntülemekte olduğunuz bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, resim ve materyal APAN-DİLEK Avukatlık Bürosu tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır.

Sitede yer alan materyaller sadece bilgilendirme maksatlı olup Türkiye Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca hukuki öneri, teklif, danışmanlık veya reklam teşkil etmez.
İş bu sitede yer alan bütün resim, logo, yazı, materyal ve sair bilgilere ilişkin tüm fikri haklar APAN–DİLEK Avukatlık Bürosuna aittir. Büronun yazılı onayı olmadıkça hiçbir şekilde bu bilgiler kopyalanamaz ve kullanılamaz. Yine APAN- DİLEK Avukatlık Bürosunun yazılı izni olmaksızın iş bu sitede link yaratmak yasaktır.Aksi takdirde ilgililer hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Gayri Ticari maksatla hazırlanan ve sadece bilgilendirme amacı taşıyan bu siteye giren ziyaretçilerimizin bu siteyi kullanması, bizlere bilgi ulaştırması hiçbir hukuki ilişki oluşturmayacak ve Avukat – Müvekkil ilişkisi kapsamında kabul edilmeyecektir.
Ayrıca siteyi kullanan ziyaretçiler yer alan bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle zarara uğradıklarını iddia edemezler. APAN-DİLEK Avukatlık Bürosu sitede sunulan bilgilerin içeriği, güncelliği ve doğruluğu hakkında bir garanti vermemektedir.
Bu siteye giriş yapan ziyaretçiler tüm bu kurallara uymayı beyan ve taahhüt etmiş bulunurlar.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİN KORUNMASI

APAN-DİLEK Avukatlık Bürosu tarafından hazırlanan iş bu site hiçbir şekilde kişisel bilgilerin edinilmesi amacına yönelik olarak kullanılmayacaktır. Bu site aracılığıyla bizlere ulaştırdığınız bilgiler kesinlikle 3. Kişiler ile paylaşılmayacaktır.

APAN-DİLEK Avukatlık Bürosu olarak kişisel verilerinizin korunması maksadıyla bulunduğumuz taahhüt sadece hazırlamış olduğumuz kendi sitemiz için geçerli olup, bu sitede paylaşılan hiçbir link ve adreste,yine sitede yer alan bağlantı adresleriyle ulaşılacak diğer adresleri kapsamaz.

Hakkımızda